نکونام: لازم باشد باز هم از مشکلات مردم می‌گویم + سلطانی‌فر: برای استقلال و پرسپولیس مربیان صاحب نامی استخدام کردیم – مرجع وب فارسی

: جواد نکونام، بازیکن فوتبال با اخلاق کشورمان بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور در واکنش به برخی از سخنان و همچنین وضعیت بد مردم خوزستان در صفحه شخصی خود نوشت:

«اینکه از مردم خوزستان، از بی آبی ،از تشنگیه زن و مرد و پیر و جوان و بچه هاشون بگیم و از مسئولان بخواهیم مشکلو حل کنن چیز عجیبه؟

واقعا عجیبه که از مسئولان بخواهیم برا کسایى که جنگیدن و جونشونو دادن تا مرز و بوم ما، به دست دشمن نیفته فکرى کنند دیشب که شبکه سوم و برنامه ى عادل فردوسى پور رفته بودم که بعد از خواهش من براى حل مشکل آب استان خوزستان ، دوستان با عادل فردوسى پور تماس گرفتن و گفتن به نکونام بگو
واقعا عجیبه که از مسئولان بخواهیم برا کسایى که جنگیدن و جونشونو دادن تا مرز و بوم ما، به دست دشمن نیفته فکرى کنند دیشب که شبکه سوم و برنامه ى عادل فردوسى پور رفته بودم که بعد از خواهش من براى حل مشکل آب استان خوزستان ، دوستان با عادل فردوسى پور تماس گرفتن و گفتن به نکونام بگو….

نکونام: لازم باشد باز هم از مشکلات مردم می گویم

: جواد نکونام، بازیکن فوتبال با اخلاق کشورمان بعد از حضور در برنامه عادل فردوسی پور در واکنش به برخی از سخنان و همچنین وضعیت بد مردم خوزستان در صفحه شخصی خود نوشت:

امیدوارم همینقدر که سریع پیگیر بودن تا من حرفى درباره ى وضع مردم خوزستان نزنم ، به همین سرعت یه راهکارى پیدا مى کردند واسه حل مشکل این مردم. اگه لازم باشه باز هم از مشکلات این مردم شریف حرف میزنم. همینجا هم دوباره از مسئولان مى خواهم فکرى به حال این مردم کنند»

تو این چند روز تصاویر تلخ و باورنکردنى از وضع بد مردم خوزستان دیدم که تصمیم گرفتم جلوى دوربین عاجزانه از مسئولان بخوام تا فکرى به حال بى آبیه مردم رنج کشیده کنند.

«اینکه از مردم خوزستان، از بی آبی ،از تشنگیه زن و مرد و پیر و جوان و بچه هاشون بگیم و از مسئولان بخواهیم مشکلو حل کنن چیز عجیبه؟

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان،مسعود سلطانی‌فر درباره رشد و توسعه فوتبال ایران و موفقیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: امسال با کار سنگین، سازماندهی، حمایت و پشتیبانی خوبی که انجام شد، دو تیم استقلال و پرسپولیس برای اولین بار به طور همزمان در تاریخ فوتبال به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند و هر دو تیم جز هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتند
سلطانی‌فر ماحصل تلاش دو سه ساله را نتایجی دانست که امسال فوتبال کشورمان بدست آورده و خاطرنشان کرد: این نتایج نشان داد که ظرفیت فوتبال ایران بیش از آن چیزی است که قبلاً تحلیل می‌شد.

وی دلایل موفقیت این دو تیم در دو سال گذشته را اصلاح ساختار سازمانی و پرداخت بخش عمده‌ای از بدهی‌های 10،15 ساله آنها به اشخاصی حقیقی مثل بازیکنان و مربیان دو پایتخت اعلام کرد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان،مسعود سلطانی‌فر درباره رشد و توسعه فوتبال ایران و موفقیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: امسال با کار سنگین، سازماندهی، حمایت و پشتیبانی خوبی که انجام شد، دو تیم استقلال و پرسپولیس برای اولین بار به طور همزمان در تاریخ فوتبال به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند و هر دو تیم جز هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتند. ضمن اینکه برای اولین بار در تاریخ ورزش و فوتبال ایران، این دو تیم با کسب جام‌های لیگ برتر و جام حذفی به چنین موقعیتی دست پیدا کردند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص وضعیت مربیان استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: برای هر دو تیم دو‌ مربی صاحب نام خارجی استخدام کردیم که تا دو سال آینده نیز قراردادشان تمدید شده ‌است. از جهت ساختار نیز، هیئت مدیره هر دو تیم اعضای بسیار خوبی دارند که باعث سامان وضعیت هر دو تیم شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *