بانک مرکزی: ارز مسافرتی ادامه دارد + دشان: توپ طلا باید به یک فرانسوی برسد – مرجع وب فارسی

خبرگزاری صدا و سیما: بانک مرکزی اعلام کرد: تا این لحظه تغییری در ضوابط و مقررات فروش ارز مسافرتی صورت نگرفته است
خبرگزاری صدا و سیما: بانک مرکزی اعلام کرد: تا این لحظه تغییری در ضوابط و مقررات فروش ارز مسافرتی صورت نگرفته است.

مهدی کسرایی پور با بیان این که موضوع تخصیص ارز مسافرتی در دست بررسی است گفت: تاکنون بازخوردهای زیادی از نحوه فروش و مصرف این نوع ارز به بانک مرکزی منعکس شده است و ما نیز دیدگاهها و پیشنهاداتمان را پس از جمع بندی به ستاد اقتصادی دولت ارائه کرده ایم.

مدیرکل سیاستها و مقررات ارزی بانک مرکزی در ادامه ابراز امیدواری کرد که این هفته در ادامه مباحث جلسه چهارشنبه گذشته ستاد اقتصادی دولت، تصمیم قطعی درباره ارز مسافرتی اتخاذ شود.

مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی در مصاحبه ای با تکذیب خبر پایان عرضه ارز دولتی به مسافران، گفت:همچنان پنج بانک عامل این ارز را در چارچوب بخشنامه بانک مرکزی در اختیار مسافران واجدان شرایط و با نرخ رسمی تا سقف های 500 و 1000 یورویی قرار می دهند.

این مسئول بانک مرکزی اضافه کرد: در همین چارچوب ستاد اقتصادی دولت به عنوان متولی اصلی تصمیم گیری سیاستهای جدید ارزی تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد که پس از اعلام نظر نهایی، آن را به شبکه بانکی منعکس خواهیم کرد.

در همین باره روابط عمومی بانک سامان نیز گفت: امروز از طریق شعب مختلف این بانک حدود 1900 حواله ارز مسافرتی صادر شد که مسافران در گیت های خروجی فرودگاهها ارز تخصیصی را دریافت می کنند.

——————-

ورزش سه: 10 سال است که توپ طلا بین مسی و رونالدو تقسیم شده و هر کدام در این مدت فاتح 5 توپ طلا شده اند. امسال و با قهرمانی فرانسه در جام جهانی، برخی معتقدند که حق گریزمان است تا به این عنوان دست یابد و به سلطه مسی و رونالدو پایان دهد
دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه در همین رابطه با اکیپ گفت:« رونالدو و مسی همیشه جزو نامزدها هستند و پس از این دو نیز نیمار حضور دارد اما به نظر من، امسال حق یکی از ملی پوشان فرانسه است تا فاتح توپ طلا شود.

ورزش سه: 10 سال است که توپ طلا بین مسی و رونالدو تقسیم شده و هر کدام در این مدت فاتح 5 توپ طلا شده اند. امسال و با قهرمانی فرانسه در جام جهانی، برخی معتقدند که حق گریزمان است تا به این عنوان دست یابد و به سلطه مسی و رونالدو پایان دهد.

قهرمانی جهان افتخار بسیار بزرگی است و می تواند در انتخاب برنده توپ طلا هم تعیین کننده باشد. از ته قلب آرزو می کنم که امسال یک فرانسوی توپ طلا را ببرد.»

دشان: توپ طلا باید به یک فرانسوی برسد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *