زمان آغاز انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد + بیرانوند؛ ۴۸ ساعت دیگر در اردوی پرسپولیس – مرجع وب فارسی

خبرگزاری ایلنا: رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از روز جمعه ۱۵ تیرماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ تیر ادامه خواهد داشت
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: داوطلبان می‌توانند به مدت یک هفته با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی www.azmoon.org برای ثبت کد رشته محل‌ها انتخابی اقدام کنند.

 امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از روز جمعه ۱۵ تیرماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۱ تیر ادامه خواهد داشت.

وی گفت: دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز در سایت اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر شده است.

شاهانی اشاره کرد: هزینه انتخاب رشته دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۴۶ هزار تومان است که با کارت‌های بانک عضو شبکه شتاب و از طریق سایت اینترنتی یاد شده قابل پرداخت است.

وی گفت: نتایج نهایی این آزمون دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از روز جمعه ۱۵ تیرماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ تیر ادامه خواهد داشت.»

او تاکید کرد: هر داوطلب می‌تواند ۱۰۰ رشته/ محل را انتخاب و آن‌ها را در برگ اینترنتی انتخاب رشته ثبت کند.

شاهانی با بیان اینکه تعداد رشته محل‌های دوره کارشناسی ارشد امسال ۶ هزار و ۹۱۹ کد رشته محل است، افزود: ظرفیت‌های پذیرش نیز همانند سال گذشته است.

——————-

ورزش سه: کمتر کسی انتظار درخشش بیرانوند را در روسیه و مقابل دو حریف صاحبنام ایران در این رقابت‌ها داشت. اما بیرانوند با ثبت یک کلین شیت در جدال برابر مراکش و بعد از آن نمایش موفق برابر اسپانیا، مهیای دیدار مقابل پرتغال شد
شماره یک تیم ملی که بر پایه این درخشش اکنون زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهادات خارجی‌اش به گوش می‌رسد، هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نداشته و جالب اینکه قصد دارد علیرغم فرصت استراحتی که نصیبش شده راهی کرواسی شده تا در تمرینات پرسپولیس حضور یابد.

پیش از این قرار بود بازیکنان ملی پوش دو هفته مرخصی را پشت سر بگذارند اما او قصد دارد برای حفظ آمادگی بیشتر زودتر از این موعد راهی اردوی پرسپولیس شود و در تمرینات حضور یابد.

بر این اساس این بازیکن ابتدای هفته آینده راهی زاگرب خواهد شد. بیرانوند که پیش از پایان فصل قرارداد خود را بار دیگر با پرسپولیس تمدید کرده بود تا اکنون با 5 سال تمدید یکی از سرمایه‌های بزرگ این تیم محسوب شود، در گفتگویی که با ورزش سه داشت نیز بارها عنوان کرده بود برای ادامه همکاری با سرخپوشان هیچ شرطی ندارد و تنها در صورتی جدا خواهد شد که هواداران، کادرفنی و مدیریت باشگاه به این مساله رضایت خود را نشان دهند.

ورزش سه: کمتر کسی انتظار درخشش بیرانوند را در روسیه و مقابل دو حریف صاحبنام ایران در این رقابت‌ها داشت. اما بیرانوند با ثبت یک کلین شیت در جدال برابر مراکش و بعد از آن نمایش موفق برابر اسپانیا، مهیای دیدار مقابل پرتغال شد. دیداری که با مهار پنالتی کریس رونالدو از او چهره‌ی موفق ایران در این رقابت‌ها را شکل داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *