لو: هو کردن بازیکن تیم‌ ملی را تمام کنید + پ.ک.ک، ترکیه را تهدید کرد – مرجع وب فارسی

ورزش سه: یوآخیم لو سرمربی تیم‌ملی فوتبال آلمان از سوت های تمام نشدنی هواداران ژرمن ها در مسابقه شب گذشته این تیم مقابل عربستان انتقاد کرد
سرمربی آلمان ادامه داد: او عکسی انداخته اما هیچ موضع‌گیری سیاسی رسمی انجام نداده است و البته در این‌باره با رسانه‌ها صحبت کرده. ایلکای در آلمان به دنیا آمده، اینجا رشد کرده و خانواده و دوستانش اینجا هستند. همه باید این مساله را درک کنند.

همچنین اولیور بیرهوف مدیر تیم‌ملی فوتبال آلمان نیز ابراز امیدواری کرد اتحاد بین هواداران و بازیکنان همچنان ادامه داشته باشد و این مساله به مسابقات جام‌جهانی در روسیه نکشد.

ورزش سه: یوآخیم لو سرمربی تیم‌ملی فوتبال آلمان از سوت های تمام نشدنی هواداران ژرمن ها در مسابقه شب گذشته این تیم مقابل عربستان انتقاد کرد.

 از بین بازیکنان تیم فوتبال آلمان ایلکای گوندوگان ترک‌تبار به دلیل حمایت از رجب طیب اردوغان در انتخابات ترکیه مورد انتقاد محافل سیاسی آلمان قرار دارد و این مساله به هواداران منتقل شده و آنها شب گذشته در دیدار دوستانه مقابل عربستان با سوت‌های مکرر و متوالی اعتراض خود را به این بازیکن اعلام کردند.

گوندوگان در این حمایت مسوت اوزیل دیگر ستاره ترک تبار مانشافت را نیز کنار خود داشت اما اوزیل به دلیل مصدومیت مسابقه دیروز را از دست داده بود. لو در پایان بازی در ابتدای حرف‌هایش گفت: هو کردن بازیکن تیم‌ملی هیچ کمکی نمی‌کند. من از شما سوال می‌کنم ایلکای با این رفتار چه باید بکند؟

——————-

خبرگزاری ایسنا: حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) بر آمادگی نیروهایش جهت رویارویی با نیروهای ترکیه‌ای در صورت ورودشان به خاک عراق تاکید کرد
 به نقل از روسیا الیوم، ریوان ولات، سخنگوی پ.ک.ک اعلام کرد: ترکیه از سه روز قبل نیروهای بسیاری را در نوار مرزی عراق و ترکیه مستقر کرده است و ما تا به این لحظه ماهیت مشخص ماموریت‌های آن نیروها را نمی‌دانیم.

خبرگزاری ایسنا: حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) بر آمادگی نیروهایش جهت رویارویی با نیروهای ترکیه‌ای در صورت ورودشان به خاک عراق تاکید کرد.

سخنگوی پ.ک.ک با بیان اینکه دولت آنکارا برای اشغال اقلیم کردستان تلاش می‌کند، عنوان داشت: تلاش ترکیه برای ورود به عمق خاک عراق به این خاطر است که آنکارا اهدافی برای گسترش مناطق تحت تصرف خود دارد.

وی افزود: نیروهای دفاع مردمی کردستان در هر زمانی آماده رویارویی با نیروهای ترکیه‌ای در صورت ورودشان به داخل خاک اقلیم کردستان عراق هستند. ورود نیروهای ترکیه‌ای به اقلیم کردستان هزینه سنگینی برای دولت ترکیه به بار خواهد آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *