ایران پنجمین تیم ارزان جام جهانی روسیه – مرجع وب فارسی

وبسایت نود: تیم ملی فوتبال ایران از حیث ارزش گذاری بازیکنان، بیست و هشتمین تیم گران‌قیمت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لقب گرفت
۷- آرژانتین

۲۹- کاستاریکا

۴- آلمان

۳- برزیل

۲۴- ایسلند

۲۰- مراکش

۳۰- پرو

۶- بلژیک

۱۵- صربستان

جام جهانی ۲۰۱۸ از روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه با دیدار تیم های عربستان سعودی و روسیه آغاز می شود.

۱۱- سنگال

۲۸- ایران

۱۰- کرواسی

۱۹- نیجریه

۱۸- مکزیک

تیم پرتغال ۴۱۱،۰۴ میلیون پوند ارزش گذاری شده است که کریستیانو رونالدو با ۸۷،۹ میلیون پوند گرانترین بازیکن این تیم است. ارزش آرژانتین ۶۱۴،۲ میلیون پوند اعلام شده و لیونل مسی با ۱۵۸،۲ میلیون پوند گرانترین بازیکن این تیم محسوب می شود. تیم آلمان مدافع عنوان قهرمانی ۷۷۱،۸ میلیون پوند ارزش گذاری شده و تونی کروس ۷۰،۳ میلیون پوند گرانترین بازیکن ژرمن ها نام گرفته است. تیم برزیل با ارزش ۸۰۸،۰۱ میلیون پوند در رده سوم جای دارد و نیمار با ۱۵۸،۲ میلیون پوند گرانترین ستاره برزیل است.

۲۶- تونس

۱- اسپانیا

۹- اروگوئه

۱۶- سوئیس

۲۵- ژاپن

۳۲- پاناما

۲۲- سوئد

رده بندی گرانترین تیم ها در جام جهانی ۲۰۱۸:

۱۳- کلمبیا

۲- فرانسه

۲۷- استرالیا

۱۲- لهستان

همچنین بر اساس این اعلام، تیم های بزرگ اروپایی و آمریکای جنوبی در رده های بالا قرار دارند، در حالی که تیم های پاناما و عربستان در قعر جدول ایستاده اند. به گفته یان برایت اقتصاددان ارشد بانک «آی ان جی»، ارزش تیم ها نسبت به جام جهانی گذشته افزایش قابل توجهی یافته است.

۱۷- مصر

۳۱- عربستان سعودی

۸- پرتغال

۵- انگلیس

وبسایت نود: تیم ملی فوتبال ایران از حیث ارزش گذاری بازیکنان، بیست و هشتمین تیم گران‌قیمت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لقب گرفت. تارنمای رسمی بیزینس اینسایدر نوشت: «حدود ۹ میلیارد پوند ارزش بازیکنانی است که در جام جهانی ۲۰۱۸ به میدان می روند که ارزش سه بازیکن شامل نیمار، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از مجموع ۹ تیم در جام جهانی بیشتر است.»

۲۱- روسیه

۲۳- کره جنوبی

۱۴- دانمارک

نیمار که با قرارداد ۲۰۰ میلیون پوندی تابستان گذشته از بارسلونا به پاری سن ژرمن منتقل شد، گرانترین بازیکن فوتبال جهان معرفی شده است. تحلیلگران بانک هلندی «آی ان جی» در آستانه آغاز جام جهانی، با استفاده از داده های سایت بازار نقل و انتقالات فوتبال برآورد کرده اند که ۹ میلیارد پوند در تورنمنت امسال به نمایش گذاشته می شود و اسپانیا با ارزش ۹۱۰،۸ میلیون پوند گرانترین تیم جام جهانی است و تیم ایران با ارزش ۳۷،۴ میلیون پوند در رده بیست و هشتم تیم های گران قیمت قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *