لک: دوست دارم در فولاد بمانم + پرسپولیس در قطر اردو برگزار می‌کند – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان فولاد خوزستان گفت: یک سال خوب همراه تیم فولاد داشتم و علاقه‌مند به ادامه همکاری با این باشگاه هستم
حامد لک در خصوص شرایط خود برای فصل آینده گفت: فعلا خیلی درگیر نقل و انتقالات نیستم ولی دوست دارم برای تیمی بازی کنم که آرامش داشته باشم. چهار، پنج تیم پیشنهاد جدی داده‌اند اما هنوز هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفته‌ام چون فکر می‌کنم هنوز زمان زیادی تا انتخاب تیمم دارم.

دروازه‌بان فولاد در مورد شایعه حضورش در سپاهان بعد از پایان بازی‌های لیگ اظهار داشت: یک صحبت‌هایی در هفته‌هایی پایانی فصل قبل و حتی بعد از آن شد اما من جدی نگرفتم و خیلی هم کوتاه بود؛ فعلا راه خودم را می‌روم و تمرینات اختصاصی را انجام می‌دهم تا با یک باشگاه قرارداد ببندم.

حامد لک درباره سرنوشت حضورش در فولاد و اینکه قراردادی با این باشگاه دارد یا خیر، گفت: قراردادی ندارم و بازیکن آزاد هستم ولی صادقانه بگویم فولاد را دوست دارم و اگر شرایط مهیا باشد، می‌خواهم در این تیم بمانم. از هر نظر شرایط فولاد خوب بود، دوران خوبی با این باشگاه داشتم و اگر مشکلی نباشد، دوست دارم به همکاری‌ام ادامه دهم.

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان فولاد خوزستان گفت: یک سال خوب همراه تیم فولاد داشتم و علاقه‌مند به ادامه همکاری با این باشگاه هستم.

وی افزود: از تمام باشگاه‌هایی که گزینه مد نظرشان بوده‌ام، تشکر می‌کنم و از این شرایط خوشحال هستم ولی واقعا فعلا نمی‌خواهم صحبتی درباره تیم و فصل آینده داشته باشم چون باید شرایط را بسنجم و ببینم در کدام باشگاه آرامش بیشتری دارم.

——————-

خبرگزاری فارس: زمانی که تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی مقابل السد به قطر رفته بود استقبال خوبی از این تیم شد و حتی جلساتی هم بین مسئولان این باشگاه با مسئولان فوتبال قطر برگزار شد

البته از آنجایی که هوای کشور قطر در روزهای اخیر بسیار گرم است به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند اردوی زمستانی خود را در صورت فراهم شدن شرایط در کمپ اسفایرحمد برگزار کند.

در این کمپ که از کمپ‌های معروف و مجهز فوتبال دنیا است باشگاه‌های معتبر اروپایی مثل بایر‌ن مونیخ و پاری‌سن ژرمن اردوهای خود را برگزار می‌کنند.

در یکی از این ملاقات‌ها پیشنهاد برگزاری اردوی تیم پرسپولیس در کشور قطر مطرح شد که مسئولان باشگاه ایرانی از این موضوع استقبال کردند.

خبرگزاری فارس: زمانی که تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی مقابل السد به قطر رفته بود استقبال خوبی از این تیم شد و حتی جلساتی هم بین مسئولان این باشگاه با مسئولان فوتبال قطر برگزار شد.

البته پرسپولیس در فصل تابستان اردوی تابستانی خود را در اروپا برگزار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *