شور و نشاط سردار در کشور آشنا + کامنت جالب بوکسور مراکشی برای رونالدو – مرجع وب فارسی

ورزش سه: تیم ملی که به عنوان اولین تیم حاضر در رقابت های جام جهانی وارد روسیه شده، تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش در مسکو دنبال می کند
عکس: امیرحسین خیرخواه

شور و نشاط سردار در کشور آشنا

بازی تدارکاتی مقابل لیتوانی که طی روزهای آینده برگزار خواهد شد، آخرین فرصت سردار برای تمرین گلزنی است تا با نشاط مضاعفی وارد رقابت های جام جهانی شود.

ورزش سه: تیم ملی که به عنوان اولین تیم حاضر در رقابت های جام جهانی وارد روسیه شده، تمرینات خود را زیر نظر کارلوس کی روش در مسکو دنبال می کند. سردار آزمون مهاجم اول تیم ملی از جمله بازیکنانی است که با انگیزه خاصی در تمرینات تیم ملی حاضر شده و امیدوار است با گلزنی در جام جهانی نامش را بین گلزنان جام ثبت کند.

سردار در روسیه به هیچ عنوان احساس غریبگی نمی کند و به واسطه سالها حضورش در لیگ روسیه به همراه تیم های روبین کازان و روستوف حالا با اعتماد به نفس ویژه ای منتظر آغاز جام جهانی است. او که به زعم بسیاری از کارشناسان و رسانه های ورزشی کلیدی ترین مهره تیم ملی به شمار می رود، امید اول کی روش برای گلزنی در جام جهانی است. در مثلث هجومی تیم ملی که با حضور سردار، طارمی و جهانبخش شکل می گیرد، آزمون در نوک خط حمله این فرصت را دارد تا برنامه های تهاجمی تیم ملی را به نتیجه برساند.

——————-

ورزش سه: بدر هاری، بوکسور مشهور مراکشی زیر پست اینستاگرامی کریستیانو رونالدو برای او کامنت جالبی را منتشر کرد
اکنون موفق باشی برادر اما تیم ملی مراکش برای رقابت با شما آماده است.

 تیم ملی پرتغال باید در جام جهانی به مصاف تیم های اسپانیا، ایران و مراکش برود.

کریس رونالدو با انتشار عکسی در حین تمرین با ژست های جالب به همراه هم تیمی هایش آمادگیشان را به رخ کشید.

ورزش سه: بدر هاری، بوکسور مشهور مراکشی زیر پست اینستاگرامی کریستیانو رونالدو برای او کامنت جالبی را منتشر کرد.

بدر هاری بوکسور مشهور مراکشی که در ١٢٠ بازی خود در رشته کیک بوکسینگ موفق به کسب ١٠٧ برد شده و بیش از ١.٦ میلیون نفر فالوور دارد در زیر عکس رونالدو نوشت:

کامنت جالب بوکسور مراکشی برای رونالدو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *