احتمال دعوت ایکاردی به اردوی آلبی‌سلسته + علت مرگ داویده آستوری مشخص شد – مرجع وب فارسی

خبرگزاری تسنیم: اتحادیه فوتبال آرژانتین در صفحه اختصاصی خود در توئیتر اعلام کرد که مانوئل لانزینی، هافبک تیم فوتبال وستهام در تمرینات آلبی‌سلسته دچار مصدومیتی شدید شده است
هافبک آرژانتین، جام جهانی را از دست داد

ایکاردی یکی از بازیکنان فهرست اولیه آرژانتین بود و حذف او از این لیست، انتقادات فراوانی را برای سامپائولی به همراه داشت. با این حال باید دید که آیا سامپائولی حاضر می‌شود یک هافبک را در تیمش با یک مهاجم جایگزین کند یا نه.

خبرگزاری تسنیم: اتحادیه فوتبال آرژانتین در صفحه اختصاصی خود در توئیتر اعلام کرد که مانوئل لانزینی، هافبک تیم فوتبال وستهام در تمرینات آلبی‌سلسته دچار مصدومیتی شدید شده است. طبق این خبر، لانزینی از ناحیه زانوی پای راست دچار پارگی رباط صیلبی شده است که بهبودی آن چند ماه به طول می‌انجامد و به این ترتیب او جام جهانی 2018 را از دست می‌دهد.

با خط خوردن نام لانزینی از فهرست ملی‌پوشان آرژانتین، اکنون گمانه‌زنی‌ها درباره مهره جانشین او در تیم تحت هدایت خورخه سامپائولی آغاز شده است و مائورو ایکاردی بازیکن اینتر با وجود پست متفاوتش یکی از محتمل‌ترین گزینه‌ها برای جانشینی لانزینی است.

——————-

ورزش سه: نشریه کوریره دلا سرا مدعی شد که داویده آستوری، کاپیتان فیورنتینا، احتمالا در خواب از دنیا نرفته است و پرونده جدیدی در این رابطه باز کرد
علت مرگ داویده آستوری مشخص شد

 تا پیش از این اعلام شده بود که آستوری در خواب و به علت بیماری بردی کاردیا (کندتپشی) که طی آن قلب به کمترین میزان تپش خود رسیده و متوقف می‌شود، از دنیا رفته است. اما حالا نشریات ایتالیا مدعی شدند که آستوری به علتی کاملا برعکس آنچه اعلام شده یعنی تندتپشی از دنیا رفته و احتمالا وقتی دچار چنین عارضه ای شده، در خواب نبوده است.در حقیقت اگر کس دیگری در اتاق آستوری حضور داشت و درخواست کمک می‌کرد، ممکن بود کاپیتان فیورنتینا نجات پیدا کند.

مرگ آستوری، که در هتل تیمش، پیش از دیدار در سری آ از دنیا رفت، فوتبال ایتالیا و دنیا را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

او گفت:” نمی‌توانم چیزی را تایید کنم. فقط می‌توانم بگویم پرونده همچنان باز است و همکارانم روی آن کار می‌کنند. تصمیم گیری را به محض اینکه کار تمام شد انجام می‌دهیم و تحقیقات را ادامه خواهیم داد.”

حال آنتونیو دی نیکوله، دادستان اودینه در این رابطه نظراتی ارائه کرد.

ورزش سه: نشریه کوریره دلا سرا مدعی شد که داویده آستوری، کاپیتان فیورنتینا، احتمالا در خواب از دنیا نرفته است و پرونده جدیدی در این رابطه باز کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *