ابوالفضل شجاعی تنها مدال آور جودو در آسیا + تصادف زنجیره ای مرگبار در جاده ورامین – مرجع وب فارسی

مهر: رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا با کسب یک نشان برنز برای تیم ۱۰ نفره کشورمان به پایان رسید.

این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۱۷۸ جودوکار از ۲۰ کشور به میزبانی لبنان در بیروت آغاز شد که تیم ۱۰ کشورمان تنها موفق به کسب یه نشان برنز شد
این جودوکار با آتیه کشورمان پس از استراحت در گام نخست، حریف لبنانی را از پیش رو برداشت و در ادامه با برتری مقابل نماینده ازبکستان راهی مرحله نیمه نهایی شد. شجاعی در این مرحله نتیجه را به جودوکاری از قزاقستان واگذار کرد و با پیروزی برابر امیر حسین چراغ فرخان دیگر نماینده کشورمان در دیدار رده بندی به نشان برنز رسید.

مصطفی ریاحی فر، ابوالفضل علیزاده،امیرحسین ملکی، علیرضا جعفرزاده، امیرحسین چراغ فرخان، محمد مهدی رستگار و رضا عزیزی در بخش پسران، محدثه حسینی و مارال مردانی دیگر نماینده کشورمان در این دوره از مسابقات بودند که با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات کنار رفتند.

تیم نوجوانان ایران در دوره قبلی این رقابتها تیرماه ۹۶ و مسابقاتی که به میزبانی قرقیزستان در بیشکک برگزار شد، با دو برنز علی امینی و علی یوسفی عنوان هشتم را کسب کرده بود.

این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۱۷۸ جودوکار از ۲۰ کشور به میزبانی لبنان در بیروت آغاز شد که تیم ۱۰ کشورمان تنها موفق به کسب یه نشان برنز شد. تنها مدال تیم اعزامی کشورمان در این دوره از مسابقات را ابوالفضل شجاعی در وزن ۹۰- کیلوگرم کسب کرد.

مهر: رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان آسیا با کسب یک نشان برنز برای تیم ۱۰ نفره کشورمان به پایان رسید.

——————-

خبرگزاری مهر: شامگاه جمعه تصادف زنجیره ای در جاده ورامین رخ داد.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در خصوص این تصادف در جمع خبرنگاران گفت: در این حادثه خودروهای مینی بوس، تیبا و کامیون با یکدیگر برخورد کردند
وی گفت: مصدومین تحویل عوامل اورژانس شدند.

داوود مهدی زاده افزود: در این حادثه 11 نفر مصدوم شدند، که حال ۲ نفر از آن ها وخیم است.

محمد کرم درآبادی اظهار داشت: در این تصادف ۲ نفر فوت کردند و بیش از ۷ نفر نیز مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیر عامل آتش نشانی شهرداری قرچک نیز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این تصادف سبب آتش‌سوزی مینی‌بوس شد.

وی افزود: این حادثه حد فاصل قرچک و قلعه نو ری رخ داد.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در خصوص این تصادف در جمع خبرنگاران گفت: در این حادثه خودروهای مینی بوس، تیبا و کامیون با یکدیگر برخورد کردند.

خبرگزاری مهر: شامگاه جمعه تصادف زنجیره ای در جاده ورامین رخ داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *