روایت برادر هواداری که چشمش را از دست داد – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: اسماعیل بهداروند هوادار 34 ساله تیم استقلال در جریان دیدار این تیم مقابل خونه به خونه بابل از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شدید شدو بعد از بررسی پزشکان متاسفانه بینایی خود را از دست داد
خبرگزاری فارس: اسماعیل بهداروند هوادار 34 ساله تیم استقلال در جریان دیدار این تیم مقابل خونه به خونه بابل از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شدید شدو بعد از بررسی پزشکان متاسفانه بینایی خود را از دست داد.

وی ادامه داد: هم لیدرهای استقلال این صحنه را دیدند و هم گزارشگر برنامه 90 بازیکنان و مربیان استقلال. من وقتی به شیراز آمدم تمام هزینه‌ها را پرداخت کردم ولی واقعا عمل اصلی چشم برادرم باقی مانده و حیف که او چشمش را از دست داد. شده خانه و زندگی‌مان را بفروشیم این کار را می‌کنیم اما چشم برادرم دیگر چشم نخواهد شد.

کامبیز بهداروند برادر این هوادار که خودش نیز در ورزشگاه نفت و گاز اروندان حضور داشته است، درخصوص اتفاقی که برای برادرش رخ داده است گفت: ما در بیمارستانی در اهواز به نام بیمارستان امام حضور داشتیم و وقتی شرایط را دیدیم با رضایت خودمان بلافاصله اسماعیل را به کلینیک دکتر خدادوست منتقل کردیم.

وی تاکید کرد: ما نمی‌دانستیم قرار است چنین اتفاقی بیفتد ولی گله من این است اگر نمی‌توانند نظم را برقرار کنند چرا بازی را در آنجا برگزار می‌کنند. ما در ورزشگاه نشسته بودیم که دیدیم با طبل یکسری از افراد به داخل جایگاه ریخته و فحش و ناسزا می‌دادند. به هر شخصی هم که می‌رسی می‌گوید چرا برای استقلال به استادیوم می‌روید. آیا ورزشگاه رفتن که دلخوشی خیلی از جوان‌های این مملکت است جرم شده ما انتظار داریم کمکمان کنند و یکی پاسخمان را بدهد و جوابگوی برادرم که دختر 2 ساله‌اش که منتظر اوست چه کسی خواهد بود.

وی درخصوص اینکه دقیقا چه اتفاقی رخ داد گفت: شاید کسی باور نکند ولی ما در جایگاه ویژه نشسته‌ بودیم و ساشا شفر و کولی از مربیان استقلال هم در کنار ما بودند. داریوش شجاعیان و مهدی قاعدی هم پشت سر ما در یک اتاق شیشه‌ای حضور داشتند خود آقای افتخاری هم بالای سر ما بود چون فقط یک صندلی با هم فاصله داشتیم. آنها دیدند که شیئی به چشم برادر من برخورد کرد و از طرف دیگر رضا یونسیان گزارشگر برنامه 90 زیر کتف برادرم را گرفت و او را به سمت آمبولانس برد حتی این گزارشگر به من گفت فکر می‌کرده شیئی به سرش برخورد کرده است.

وی افزود: متاسفانه شرایط چشم برادرم به شکلی است که پزشکان اعلام کردند اصلا شرایط خوبی ندارد و ما هم تلاش کردیم که چشم او تخلیه نشود ولی پزشک او گفت ظاهر چشم را به شکلی درست کرده‌ایم که دور صورت او زیاد تغییر نکند اما ممکن است همین حالا هم تا دو ماه دیگر تغییر کرده و از دست برود.

بهداروند تاکید کرد: متاسفانه بعد از سونوگرافی دقایقی پیش صورت گرفت متوجه شدیم که بینایی برادرم به طور کامل از دست رفته و چشم راست او دیگر واکنشی ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *