زمان نشست خبری دیدار استقلال و ذوب آهن + برنامه حریف آسیایی پرسپولیس در تهران – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه هماهنگی دیدار استقلال و ذوب آهن از سری مسابقات لیگ قهرمانان 2018 – آسیا روز دوشنبه 24 اردیبهشت از ساعت 11 لغایت 12 در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار می شود
جلسه هماهنگی دیدار پرسپولیس ایران و الجزیره امارات از سری مسابقات لیگ قهرمانان 2018 – آسیا روز دوشنبه 23 اردیبهشت از ساعت 12 لغایت 13 در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار می شود.

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان تیم های الجزیره امارات از ساعت 13:00 لغایت 13:30 و پرسپولیس ایران از ساعت13:30 لغایت 14:00خواهد بود.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جلسه هماهنگی دیدار استقلال و ذوب آهن از سری مسابقات لیگ قهرمانان 2018 – آسیا روز دوشنبه 24 اردیبهشت از ساعت 11 لغایت 12 در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار می شود.

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان تیم های ذوب آهن از ساعت 12:30 لغایت 13 و استقلال از ساعت 13 لغایت 13:30 خواهد بود.

——————-

خبرگزاری مهر: پرواز حامل بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال الجزیره امارات ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه امشب در تهران به زمین خواهد نشست و اعضای این تیم پس از انجام تشریفات، برای اقامت، راهی هتل اسپیناس خواهند شد
این تیم فردا یکشنبه، تنها تمرین خود در تهران را از ساعت ۱۹ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی انجام می‌دهد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا که به صورت رندوم برای بعضی بازی‌ها افسر امنیتی اعزام می‌کند، برای این مسابقه نیز افسر مالزیایی را به تهران خواهد فرستاد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و الجزیره امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. دیدار رفت این دو تیم با باخت سه بر دو سرخپوشان همراه بود.

خبرگزاری مهر: پرواز حامل بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال الجزیره امارات ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه امشب در تهران به زمین خواهد نشست و اعضای این تیم پس از انجام تشریفات، برای اقامت، راهی هتل اسپیناس خواهند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *