جانسون: طرح جایگزین برای برجام وجود ندارد + نقشه شفر برای مهار کیک و اند راشِ ذوب‌آهن – مرجع وب فارسی

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه انگلیس تاکید کرد که در شرایط کنونی هیچ طرح جایگزینی برای برجام وجود ندارد.

به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس که به واشنگتن سفر کرده است، در مصاحبه با برنامه «فاکس و دوستان شبکه فاکس نیوز» با تشویق ترامپ به ماندن در برجام، گفت: در مورد وجود نواقص در برجام حق با ترامپ است
جانسون مدعی شد که بدون توافق هسته‌ای، ایران می‌تواند به سمت ساخت سلاح هسته‌ای و در نتیجه آغاز یک رقابت تسلیحاتی در منطقه پیش برود.

به گزارش ایسنا، مقامات کشورمان همواره با رد اتهامات بی‌اساس آمریکا و غرب بر صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای ایران تاکید کردند و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز در گزارش خود تحت عنوان (PMD) این موضوع را حل و فصل کرده است.

به گزارش ایسنا، در طی دو هفته گذشته امانوئل مکرون رییس‌جمهور فرانسه و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سفرهایی جداگانه هر یک تلاش کردند تا در دیدار با ترامپ، ‌وی را به ماندن در برجام قانع کنند.

این در حالی است که مقامات عالی کشورمان هشدار دادند در صورت خروج آمریکا از برجام، ایران گزینه‌های متقابل متعددی پیش‌رو دارد که در صورت نیاز و با توجه به شرایط آنها را عملی خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه انگلیس تاکید کرد که در شرایط کنونی هیچ طرح جایگزینی برای برجام وجود ندارد.

به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس که به واشنگتن سفر کرده است، در مصاحبه با برنامه «فاکس و دوستان شبکه فاکس نیوز» با تشویق ترامپ به ماندن در برجام، گفت: در مورد وجود نواقص در برجام حق با ترامپ است.

وزیر خارجه انگلیس تاکید کرد که به نظر می‌رسد در شرایط کنونی هیچ طرح جایگزینی برای برجام وجود ندارد.

وی افزود: کشورهای دخیل در برجام باید در مورد اجرای این توافق و نیز اصلاح نواقص آن اقدامات سختگیرانه‌تری را انجام دهند.

——————-

ورزش سه: ذوب آهن با سبک خاصی فوتبال بازی می کند که مهار تاکتیک این تیم نیاز به استفاده از بازیکنان ویژه در ترکیب استقلال دارد
ورزش سه: ذوب آهن با سبک خاصی فوتبال بازی می کند که مهار تاکتیک این تیم نیاز به استفاده از بازیکنان ویژه در ترکیب استقلال دارد.

با این شرایط فرشید باقری فردا در پست هافبک دفاعی بازی می کند تا روزبه چشمی در پست دفاع وسط بتواند حملات بلند ذوب آهن را مهار کند.

طبیعی است برای خنثی کردن این سیستم نقش دو هافبک دفاعی و دو دفاع وسط استقلال بسیار موثر است و شفر باید از بازیکنانی در ترکیب تیممش استفاده کند که بتوانند ضربات سر اول را بزنند.

امروز شفر برای مقابله با سیستم امیر قلعه نویی گفت: بهترین حالت این است که توپی به مهاجمان حریف ندهیم و جلوی رسیدن پاس به مهاجمان آنها گرفته شود. مثلاً اگر به بازی رئال نگاه کنید باید ببینید که آنها چطور پاس آخر را می‌دهند. ما نباید به حریف کرنر بدهیم و همانطور که مثلاً باقری مقابل الهلال خوب بازی کرد اجازه رسیدن توپ به مهاجمان توسط هافبک‌ها را ندهیم. شما دیدید هافبک قدبلند الهلال تمام جنگ‌های هوایی را به فرشید باقری واگذار کرد و فردا هم باید این اجازه را به رقیب ندهیم.

حملات ذوب آهن بیشتر روی توپ های بلند طراحی می شود و در این سیستم کی روش استندلی نقش مهمی را ایفا می کند چراکه او یا ضربه سر نهایی می زند یا با ضربه سر برای مرتضی تبریزی موقعیت سازی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *