حداقل سن ازدواج در طرح اصلاح قانون سن ازدواج + یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی است – مرجع وب فارسی

خانه ملت: رییس فراکسیون زنان مجلس از در نظر گرفتن حداقل سن ۱۶ سالگی برای ازدواج دختران در طرح اصلاح قانون سن ازدواج خبر داد
رییس فراکسیون زنان مجلس، با تاکید براینکه تمام مسائل از جمله ازدواج هایی با سنین پایین در دختران از دو مبحث فرهنگی و اجتماعی و خلاء قانونی باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: باید درگام اول خلاء های قانونی را برطرف کرد، ضمن اینکه باید آگاهی بخشی و فعالیت اجتماعی نیز انجام شود، بنابراین تصویب یک قانون به تنهایی بازدارنده نبوده و دربسیاری شرایط ازدواج ها درسنین پایین ثبت نمی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه درطرح مذکور حداقل سن ازدواج دختران 16 سال و برای پسران 18 سال در نظر گرفته شده است، افزود: اما برای ازدواج دختران با سنینی میان 13 تا 16 سال باید اذن ولی، دادگاه صالحه و تایید پزشکی قانونی مبنی بر توانایی جسمی برای ازدواج نیز دریافت شود.

خانه ملت: رییس فراکسیون زنان مجلس از در نظر گرفتن حداقل سن ۱۶ سالگی برای ازدواج دختران در طرح اصلاح قانون سن ازدواج خبر داد.

پروانه سلحشوری با اشاره به اینکه طرح اصلاح قانون سن ازدواج دختران با قید یک فوریت به هیات رییسه مجلس تحویل داده شده است، گفت: پس از اینکه طرح در دستور کار صحن علنی قرار گرفت درخصوص بررسی فوریت دار آن رای گیری می شود، اگر یک فوریت آن به تصویب نرسید، بررسی طرح به صورت عادی در دستورکار قرار می گیرد.

——————-

ورزش سه: قضاوت جونیت چاکر در دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ و اتفاقاتی که در این دیدار رخ داد باعث شد بسیاری مدعی شوند تصمیمات چاکر در رسیدن رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان تاثیرگذار بوده اما حالا رئیس کمیته داوران ترکیه مدعی شد ممکن است او فینال لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید را نیز قضاوت کند؛ اتفاقی که به نظر غیرممکن می رسد
چاکر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بسیار خوب عمل کرد و می دانم که احتمال دارد بازی فینال را نیز به او واگذار کنند. کولینا و اینفانتینو به جونیت چاکر اعتماد زیادی دارند زیرا او همیشه عملکرد خوبی داشته است.”

یوسف ناموگلو رئیس کمیته داوران ترکیه گفت: “یوفا از عملکرد چاکر بسیار راضی است و ما امیدواریم که او به عنوان داور فینال جام جهانی در روسیه نیز انتخاب شود.

ورزش سه: قضاوت جونیت چاکر در دیدار رئال مادرید و بایرن مونیخ و اتفاقاتی که در این دیدار رخ داد باعث شد بسیاری مدعی شوند تصمیمات چاکر در رسیدن رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان تاثیرگذار بوده اما حالا رئیس کمیته داوران ترکیه مدعی شد ممکن است او فینال لیگ قهرمانان بین لیورپول و رئال مادرید را نیز قضاوت کند؛ اتفاقی که به نظر غیرممکن می رسد.

یوفا از قضاوت جونیت چاکر راضی است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *