خبر بد برای جانشین آرسن ونگر در آرسنال + مودریچ: علاقه‌ای به مقایسه رونالدو و مسی ندارم – مرجع وب فارسی

ورزش سه: سران باشگاه آرسنال اعلام کردند توان هزینه بیش از ۵۰ میلیون پوند برای نقل و انتقالات پایان فصل جاری را ندارند
یی

از لوئیس انریکه به عنوان جاشین احتمالی ونگر یاد می شود.

این اتفاق در حالی رخ داده که آرسن ونگر، سرمربی افسانه‌ای توپچی ها، رسما در پایان فصل جاری از تیم جدا می‌شود و احتمالا با جدایی چند بازیکن، باشگاه نیاز به چندین خرید مناسب برای پر کردن خلا موجود دارد.

ورزش سه: سران باشگاه آرسنال اعلام کردند توان هزینه بیش از ۵۰ میلیون پوند برای نقل و انتقالات پایان فصل جاری را ندارند.

استن کرونکه، سهامدار اصلی باشگاه لندنی با اعلام اینکه نهایتا ۵۰ میلیون پوند در اختیار سرمربی جدید قرار خواهد گرفت، اعلام کرد بیش‌تر سرمایه‌گذاری آرسنال صرف انتخاب جانشین مناسب برای ونگر می‌شود و پول چندانی برای خرید بازیکن باقی نمی‌ماند.

——————-

ورزش سه: لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید مدعی شد انتخاب بین مسی و رونالدو به سلیقه افراد بستگی دارد.

 در سالهای اخیر در بسیاری از موارد هم تیمی های مسی و رونالدو مدعی شدند که هم تیمی آنها بهتر از دیگری است اما برخی از بازیکنان مانند مودریچ نیز موضعی متعادل تر گرفته و علیرغم تمجید از هر 2 ستاره جهان فوتبال، هم تیمی خود را برگزیده اند

 در سالهای اخیر در بسیاری از موارد هم تیمی های مسی و رونالدو مدعی شدند که هم تیمی آنها بهتر از دیگری است اما برخی از بازیکنان مانند مودریچ نیز موضعی متعادل تر گرفته و علیرغم تمجید از هر 2 ستاره جهان فوتبال، هم تیمی خود را برگزیده اند.

مودریچ گفت: “از نظر من لیونل مسی و رونالدو هر دو بازیکنان بزرگی هستند و انتخاب میان آنها دیگر به سلیقه مردم بستگی دارد که یکی مسی و دیگری رونالدو را می پسندد.

ورزش سه: لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید مدعی شد انتخاب بین مسی و رونالدو به سلیقه افراد بستگی دارد.

اما من هرگز علاقه به مقایسه بین رونالدو و مسی ندارم و چون عضوی از باشگاه رئال مادرید هستم، از نظر من کریستیانو بهترین بازیکن جهان است.”

مودریچ: علاقه‌ای به مقایسه رونالدو و مسی ندارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *