ترکیب بارسلونا برای دیدار با رم اعلام شد + دیدار خانواده‌های ربوده شدگان در دوما با بشار اسد – مرجع وب فارسی

ورزش سه: تا ساعتی دیگر رم در ایتالیا میزبان بارسلونا است.

 شکست 1-4 در نوکمپ، کار رم برای غلبه بر بارسای فوق العاده والورده را دشوار ساخته است
ورزش سه: تا ساعتی دیگر رم در ایتالیا میزبان بارسلونا است.

بارسلونا: تراشتگن- اومتیتی- سمدو- آلبا- روبرتو- پیکه- راکیتیچ- بوسکتس- اینیستا- سوارز- مسی

رم: آلیسون- مانولاس- فازیو- ژسوس- کولاروف- ناینگولان- ده روسی- استروتمن- فلورنزی- ژکو- شیک

 شکست 1-4 در نوکمپ، کار رم برای غلبه بر بارسای فوق العاده والورده را دشوار ساخته است.

——————-

خبرگزاری فارس: در دو روز گذشته (یک شنبه و دوشنبه) طی توافق دولت سوریه و تروریست‌های «جیش الاسلام» افرادی که در سال‌‌های گذشته بدست تروریست‌ها ربوده شده بودند، آزاد شدند، اما نه همه آن‌ها و برخی ربوده شدگان در طی سال‌های گذشته کشته یا مفقود شده بودند
به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) بشار اسد در این دیدار، گفت که آزادی ربوده شدگان در «دوما» صرفا یک مسأله انسانی نبوده و جنبه ملی نیز داشته است و دولت سوریه هیچ از ربوده‌شدگان را (در صورت زنده ماندن) تا آزادی آن‌ها از یاد نخواهد برد.

خبرگزاری فارس: در دو روز گذشته (یک شنبه و دوشنبه) طی توافق دولت سوریه و تروریست‌های «جیش الاسلام» افرادی که در سال‌‌های گذشته بدست تروریست‌ها ربوده شده بودند، آزاد شدند، اما نه همه آن‌ها و برخی ربوده شدگان در طی سال‌های گذشته کشته یا مفقود شده بودند. عصر امروز خانواده‌های این افراد با بشار اسد دیدار کردند.

یک منبع رسمی سوری در این زمینه اعلام کرد که هم اکنون در داخل شهر دوما حتی یک فرد ربوده شده زنده وجود ندارد و تروریستها نیز پیکر افرادی را که کشته شده‌اند تحویل خواهند داد.

آزادی ربوده شدگان از روز یکشنبه آغاز شد و روز گذشته نیز دهها غیر نظامی که عناصر جیش الاسلام آنان را در سال 2013 از «عدرا العمالیه» ربوده بودند، آزاد شدند.

او همچنین تأکید کرد که دولت تمام تلاش خود را برای تعیین سرنوشت افرادی که از سرنوشت آن‌ها خبری در دست نیست، به کار خواهد گرفت.

رئیس‌جمهور سوریه افزود: اگر جانفشانی و فداکاری قهرمانان ارتش عربی سوریه و شهدا و مجروحین نبودند، آزادی ربوده‌شدگان در دوما میسر نمی‌شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *