عده‌ای در کشور درصدد مقابله با حجاب هستند + جمشیدی از بدنه باشگاه پرسپولیس جدا شد – مرجع وب فارسی

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه ارومیه گفت: مدیران به مسئله حجاب کارکنان خود توجه کنند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: مسئله حجاب در ادارات مورد توجه قرار گیرد همانگونه که به وقت شناسی و سایر امورکارکنان توجه می شود
وی با تاکید بر اهمیت حجاب و عفت در اسلام و روایات متعدد قران کریم تصریح کرد: مسئله حجاب و پوشش و عفت سخن و ساخته طلبه وروحانیون نیست بلکه حجاب یکی از مسلمات دین و ضروریات اسلام و وحی الهی به پیامبر است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت صدقه اظهار کرد: صدقه در دنیا عامل مهمی در دفع بلا و در آخرت مقام و منزلتی برای انسان است چه خوب است مردم عادت کنند صدقه دهند تا براساس روایات ائمه از بسیاری از بلایا مصون بمانند.

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه ارومیه گفت: مدیران به مسئله حجاب کارکنان خود توجه کنند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه افزود: مسئله حجاب در ادارات مورد توجه قرار گیرد همانگونه که به وقت شناسی و سایر امورکارکنان توجه می شود.

حجت الاسلام قریشی بابیان اینکه عدهای در کشور درصدد مقابله با حجاب وعفت و ازبین بردن ان در کشور هستند ادامه داد: وظیفه حکومت اسلامی است که جلوی بروز گناه را در جامعه بگیرد.

وی با اشاره به عالم قیامت و کیفیت رسیدگی به حساب اعمال بشر تصریح کرد: براساس روایات و ایات، در عالم محشر هیچ عملی در محضر خداوند مخفی نمی ماند و همه اعمال انسانها آشکار شده و خداوند به حساب اعمال انسانها بی هیچ ستمی رسیدگی می کند و انسانها کیفر و یا پاداش اعمال خود را می‌بینند.

——————-

 خبرگزاری فارس: علی جمشیدی که مدتی در باشگاه پرسپولیس به عنوان معاون حقوقی و معاونت حراست فعالیت می‌کرد از این باشگاه جدا شد
در چند وقت اخیر باشگاه پرسپولیس شکست‌هایی در پرونده‌های حقوقی خود در مجامع بین‌المللی خورد و این موضوع باعث شد تا هزینه‌های میلیاردی روی دست این باشگاه بماند.

جمشیدی ابتدا از پست معاونت حراست کنار گذاشته شد و فارسیان جایگزین او شد و حالا در جدیدترین تغییرات از سمت معاونت حقوقی پرسپولیس هم رفت.

 خبرگزاری فارس: علی جمشیدی که مدتی در باشگاه پرسپولیس به عنوان معاون حقوقی و معاونت حراست فعالیت می‌کرد از این باشگاه جدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *