آیا منچسترسیتی باخت برابر لیورپول را جبران می‌کند؟ + جانفزا: برای سهمیه آسیایی امید داریم – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از فردا (سه‌شنبه) آغاز می‌شود که به همین خاطر تکلیف ۲ تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص خواهد شد
میهمانی که به نظر می‌رسد این روزها در اوج آمادگی بسر می‌برد و در اندیشه راهیابی به مرحله بالاتر این پیکارها است.

در پایتخت ایتالیا، آ.اس رم میزبان بارسلونا است.جالوروسی که هفته قبل در بازی رفت‌ ۴ بر یک بازنده شد، برابر یاران مسی، شانس اندکی برای تغییر نتیجه خواهد داشت.هرچند که از سوی هوادارانش در ورزشگاه المپیک حمایت می‌شود.

در شهر منچستر و ورزشگاه اتحاد غوغایی برپا خواهد بود.زیرا منچسترسیتی میزبان یک تیم انگلیسی دیگر به اسم لیورپول است.

سیتیزن‌ها که بازی رفت را ۳ بر صفر باختند،‌در شرایطی سخت میزبان شاگردان یورگن کلوپ خواهند شد.

خبرگزاری فارس: دیدارهای برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از فردا (سه‌شنبه) آغاز می‌شود که به همین خاطر تکلیف ۲ تیم صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مشخص خواهد شد.

این دو پیکار ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه آغاز خواهند شد.

——————-

ورزش سه: فرشاد جانفزا مهاجم تیم فولاد خوزستان درباره بازی با پارس جنوبی جم گفت: دیدار سختی داشتیم و هم ما و هم پارس جنوبی برای برد به میدان آمده بودیم، تمام تمرکز ما روی سه امتیاز بازی بود که متاسفانه به دست نیامد
وی درباره امید تیمشان به سهمیه آسیایی گفت: ما نا امید نیستیم و تا لحظه آخر برای این اتفاق خواهیم جنگید، در بازی با ذوب آهن نیز تنها و تنها برای برد به میدان می رویم تا عقب افتادگی خود از کورس سهمیه را جبران کنیم.

جانفزا در انتها نیز گفت:مطمئنا هواداران از اصلی ترین دلایل موفقیت این فصل ما بوده اند، ما کنار هواداران برای برد برابر ذوب آهن از جان مایه می گذاریم تا این مهم محقق شود.

ورزش سه: فرشاد جانفزا مهاجم تیم فولاد خوزستان درباره بازی با پارس جنوبی جم گفت: دیدار سختی داشتیم و هم ما و هم پارس جنوبی برای برد به میدان آمده بودیم، تمام تمرکز ما روی سه امتیاز بازی بود که متاسفانه به دست نیامد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *