دمبله: بازی کردن کنار لیونل مسی دشوار نیست + فرزند رونالدو و تکرار هنرنمایی پدر! – مرجع وب فارسی

ورزش سه: عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا مدعی شد بازی کردن کنار لیونل مسی دشوار نیست.

 بعد از سپری کردن ماه های دشوار به دلیل مصدومیت های متعدد، حالا دمبله که کم کم در حال راهیابی به ترکیب اصلی بارسلوناست، معتقد است همه بازیکنان علاقمند هستند مانند او کنار ستاره های بارسلونا بازی کنند

دمبله گفت: “هر بازیکنی در دنیا علاقمند است موقعیت من را داشته باشد و هیچ بازیکنی چون بهترین های جهان در این تیم هستند به بارسلونا پاسخ منفی نمی دهد. بازی کردن کنار مسی از نظر من دشوار نیست. تمام تمرکز من روی فوتبال بازی کردن است و من فشاری را در این خصوص حس نمی کنم.”

دمبله: بازی کردن کنار لیونل مسی دشوار نیست

 بعد از سپری کردن ماه های دشوار به دلیل مصدومیت های متعدد، حالا دمبله که کم کم در حال راهیابی به ترکیب اصلی بارسلوناست، معتقد است همه بازیکنان علاقمند هستند مانند او کنار ستاره های بارسلونا بازی کنند.

دمبله در مورد دیدار برگشت برابر رم گفت: “لیگ قهرمانان آسان نیست زیرا هر دفعه تیم های بسیار خوبی از این رقابت ها حذف می شوند. بازی های یک چهارم و نیمه نهایی تعیین کننده خواهد بود و ما همه کار برای کسب عنوان قهرمانی خواهیم کرد.”

ورزش سه: عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا مدعی شد بازی کردن کنار لیونل مسی دشوار نیست.

——————-

ورزش سه: به نظر می رسد جونیور رونالدو، فرزند ستاره پرتغالی رئال مادرید استعداد بالایی در فوتبال دارد.

 رونالدو در حال سپری کردن روزهای درخشانی است و هر هفته، شاهد ارائه عملکردی بسیار خوب از ستاره پرتغالی در ترکیب رئال مارید هستیم
با ادامه این روند، شاید بتوان آینده روشنی را برای فرزند یکی از بزرگترین ستاره های تاریخ فوتبال متصور شد.

جالب اینجاست که امروز و پیش از دیدار رئال مارید برابر اتلتیکومادرید در برنابئو، جونیور فرزند ارشد رونالدو در زمین حاضر شد و توانست با یک برگردان دیدنی گلزنی کند که این عملکرد باعث تشویق شدید از سوی حاضران در استادیوم شد.

فرزند رونالدو و تکرار هنرنمایی پدر!

 رونالدو در حال سپری کردن روزهای درخشانی است و هر هفته، شاهد ارائه عملکردی بسیار خوب از ستاره پرتغالی در ترکیب رئال مارید هستیم. اما اوج درخشش کریستیانو در هفته های اخیر، گل فوق العاده او با یک برگردان فراموش نشدنی برابر یوونتوس و بوفون بود که شاید در زمره زیباترین گل های تاریخ لیگ قهرمانان جای داشته باشد.

ورزش سه: به نظر می رسد جونیور رونالدو، فرزند ستاره پرتغالی رئال مادرید استعداد بالایی در فوتبال دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *