شکست سنگین سوون سامسونگ در خانه + پاسخ سیروس مقدم به حاشیه‌های «پایتخت ۵» – مرجع وب فارسی

خبرگزاری تسنیم: دومین بازی امروز (سه‌شنبه) هفته پنجم گروه G لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک – یک تیم‌های بوریرام تایلند و گوانگژو اورگراند چین به پایان رسید
امروز نخستین بازی گروه H از هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا نیز با شکست خانگی 4 بر یک سوون سامسونگ کره‌جنوبی برابر تیم قعرجدولی سیدنی اف‌سی استرالیا دنبال شد. دامیانوویچ در دقیقه 24 برای تیم سوون سامسونگ گل زد. گل‌های تیم سیدنی استرالیا نیز در دقایق 23، 31، 79 و 90 به ثمر رسیدند. در دیگر بازی امروز این گروه تیم‌های شانگهای شنهوای چین و کاشیمای ژاپن رو در روی هم قرار گرفتند.

خبرگزاری تسنیم: دومین بازی امروز (سه‌شنبه) هفته پنجم گروه G لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک – یک تیم‌های بوریرام تایلند و گوانگژو اورگراند چین به پایان رسید. ژنگ لونگ در دقیقه 20 زننده گل تیم چینی بود. گل تساوی‌بخش تیم بوریرام نیز در دقیقه 90 حاصل شد. در نخستین بازی امروز این گروه تیم اوزاکای ژاپن با نتیجه 2 بر یک از سد ججو یونایتد کره‌جنوبی گذشته بود.

در جدول رده‌بندی گروه G لیگ قهرمانان آسیا تیم گوانگژو اورگراند چین با 9 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های اوزاکای ژاپن (8)، بوریرام یونایتد تایلند (5) و ججو یونایتد کره‌جنوبی (3) رتبه‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

——————-

هفت صبح: سیروس مقدم کارگردان پایتخت در گفت و گو با روزنامه هفت صبح به برخی از حواشی ایجاد شده پاسخ داده است

– سازمان اوج کمترین دخالتی در پیشبرد قصه نداشته
– هیچ جایی را اوج به ما تحمیل نکرد که باشد یا نباشد

– نقی در برخورد با داعش تبدیل به یک قهرمان می شود و ترور انتحاری داعشی ها را خنثی می کند.

– سازمان اوج کمترین دخالتی در پیشبرد قصه نداشته. یک سکانس هایی وجود داشت که حتی تلویزیون مُصر بود حذف شود اما اوج اجازه نداد حذف شوند و مجبور شدند پخش کنند.

– متاسفانه برخی دوستان تحقیق نکرده حرف می زنند. ما اصلا در آدنا نبودیم، بخش های ترکیه را در آنتالیا ضبط کردیم ولی با توجه به حساسیت ها نسبت به نام آنتالیا، اسم آن را آدنا گذاشتیم. چرا آنجا؟ چون نزدیک ترین مرز آبی ترکیه با سوریه آنتالیا و ادناست.

– اگر حمایت سازمان اوج نبود امکان نداشت اسمی از ابراهیم تاتلیس به میان بیاید. واقعا خیلی از مواردی که الان در پایتخت می بینید را مدیون حمایت های اوج هستیم. ما امسال در پایتخت موسیقی هایی داشتیم که مردم واقعا لذت بردند و اگر حمایت اوج نبود اصلا پخش نمی شد.

– (شوخی با ترامپ) را از این جهت که با آبنبات گول می زند و با قیچی می برد قرار دادیم. می خواستیم با سیاست های ترامپ شوخی کنیم.

هفت صبح: سیروس مقدم کارگردان پایتخت در گفت و گو با روزنامه هفت صبح به برخی از حواشی ایجاد شده پاسخ داده است

– ما اصلا برای ترکیه تبلیغ نکرده ایم. آنجا کاملا ناامن نشان داده ایم. از همان لحظه ورود می گویند در فرودگاه بمبگذاری شده و همه چیز به هم می ریزد و آنها ناچار می شوند به شهر دیگری بروند. در آدنا هم که دزد می آید جیب آنها را می زند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *