آخرین وضعیت سوال از روحانی در مجلس + نیاز تهران به ۴۰ کلانتری جدید – مرجع وب فارسی

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به طرح 2 سوال از رئیس جمهور، گفت: هر 2 سوال از رئیس جمهور به قوت خود باقی است
وی با بیان اینکه یکی از سوالات از رئیس جمهور درباره مشکلات موسسات مالی و اعتباری است که با 85 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است، افزود: سوال دوم از رئیس جمهور در 5 محور تدوین شده که این سوال با 102 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در توضیح محور‌های سوال دوم از رئیس جمهور، گفت: رکود اقتصادی حاکم در کشور و اینکه چرا سیاست‌های دولت در خروج از رکود مؤثر نبوده، عدم بهبود شرایط بانک‌ها در تبادل با بانک‌های خارجی پس از برجام، موضوع قاچاق کالا و ارز و همچنین کاهش ارزش پول ملی و وضعیت نابسامان بازار ارز و نوسانات قیمت ارز، از جمله محور‌های سوال دوم از رئیس جمهور است.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت مجلس پس از رای اعتماد مجدد به وزرای راه، کار و کشاورزی وضعیت شکننده‌‌ای است ادامه داد: قطعاً این موضوعات تاثیرات خود را در انتخابات هیئت رئیسه مجلس خواهد گذاشت و افرادی از این هیئت جای خود را به افراد دیگری خواهند سپرد.

ابطحی با اشاره به استیضاح وزرای کار، کشاورزی و راه در سال گذشته، اظهار داشت: استیضاح وزرا نشان داد که اراده‌ای برای سوال از رئیس جمهور در مجلس وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم: سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به طرح 2 سوال از رئیس جمهور، گفت: هر 2 سوال از رئیس جمهور به قوت خود باقی است.

——————-

ایسنا: سردارحسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت درباره تعداد کلانتری‌های پایتخت و مساحت حوزه استحفاظی برخی کلانتری‌ها اظهارکرد: بعضی از کلانتری‌ها حوزه استحفاظی گسترده‌ای دارند و حجم جرائم با نیرو، عده و عُده آن‌ها تطابق ندارد

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای امنیت باید 40 کلانتری در تهران اضافه شود، گفت: این مصوبه برای حدود یک دهه پیش است.

ایسنا: سردارحسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت درباره تعداد کلانتری‌های پایتخت و مساحت حوزه استحفاظی برخی کلانتری‌ها اظهارکرد: بعضی از کلانتری‌ها حوزه استحفاظی گسترده‌ای دارند و حجم جرائم با نیرو، عده و عُده آن‌ها تطابق ندارد.

رحیمی درباره اقدامات انجام شده در این خصوص نیز گفت: چندین جلسه با فرمانداری و استانداری در این خصوص برگزار کردیم و آنها هم به این موضوع اعتقاد داشتند؛ اما هیچ اتفاقی تاکنون نیفتاده و نتیجه‌ای حاصل نشده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *