جواب دندان‌شکن مجری اسکار به توئیت ترامپ! + درگیری دو نماینده بر سر استیضاح حجتی – مرجع وب فارسی

عصرایران: بعد از اعلام اینکه تماشای مراسم اسکار امسال با کاهش ۱۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ مواجه شده؛ و این کمترین آمار تماشای اسکار در طول تاریخ بوده، دونالد ترامپ در توئیتی ضمن اشاره به این قضیه، به طنز از نبود ستاره گفت
«پائین‌ترین رتبه» اسکار در طول تاریخ، مشکل این است که دیگر ستاره نداریم. بجز رئیس جمهورتان(شوخی کردم، البته).

ممنون! «پائین‌ترین رتبه» رئیس جمهور در طول تاریخ.

جواب دندان‌شکن مجری اسکار به توئیت ترامپ!

متن توئیت کیمل:

جواب تاریخی
چهار ساعت بعد از این توئیت جیمی کیمل کمدین معروف و مجری مراسم اسکار امسال، در توئیتی، با بازی با همان ترکیب کلمات بکار رفته در توئیت ترامپ – «پائین‌ترین رتبه» (lowest rated) و «در طول تاریخ» (in HISTORY) – جواب او را داد.

متن توئیت ترامپ:

عصرایران: بعد از اعلام اینکه تماشای مراسم اسکار امسال با کاهش ۱۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ مواجه شده؛ و این کمترین آمار تماشای اسکار در طول تاریخ بوده، دونالد ترامپ در توئیتی ضمن اشاره به این قضیه، به طنز از نبود ستاره گفت.

——————-

خبرگزاری تسنیم: اعلام وصول طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در جلسه امروز پارلمان حاشیه ای را به همراه داشت.

در نشست علنی امروز(چهارشنبه 16 اسفند) قوه مقننه محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس زمانی که علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در حال ترک صحن علنی پارلمان بود، با حالت اعتراض در مقابل وی قرار گرفت و لاریجانی وی را به جایگاه هیئت رئیسه پارلمان برد
مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره مشاجرات انجام شده و درخواست نماینده رشت از هیئت رئیسه پارلمان گفت: نماینده رشت خواستار اعلام وصول طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی بود.

در نشست علنی امروز(چهارشنبه 16 اسفند) قوه مقننه محمد صادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس زمانی که علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در حال ترک صحن علنی پارلمان بود، با حالت اعتراض در مقابل وی قرار گرفت و لاریجانی وی را به جایگاه هیئت رئیسه پارلمان برد.

در این حین حسنی مشاجره ای با اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس داشت که جمعی از نمایندگان با حضور در جایگاه هیئت رئیسه این دو نفر را آرام کردند.

وی ادامه داد: این طرح امروز اعلام وصول می‌شود.

چندی پیش جمعی از نمایندگان طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی را تدوین و با 90 امضا تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرده بودند اما به دلیل عدم پیگیری های لازم روز گذشته 10 نماینده با تدوین نامه ای و ارائه آن به هیئت رئیسه پارلمان خواستار به جریان افتادن طرح استیضاح حجتی شدند.

خبرگزاری تسنیم: اعلام وصول طرح استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در جلسه امروز پارلمان حاشیه ای را به همراه داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *