جانشینی برای مسی و رونالدو پیدا نخواهد شد – مرجع وب فارسی

ورزش سه: ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری مشهور فعلی، اعتقاد دارد که رئال و بارسا پس از پایان عصر رونالدو و مسی، کیفیت کنونی را از دست خواهند داد
ورزش سه: ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری مشهور فعلی، اعتقاد دارد که رئال و بارسا پس از پایان عصر رونالدو و مسی، کیفیت کنونی را از دست خواهند داد.

 در 10 سال گذشته، توپ طلا بین مسی و رونالدو تقسیم شده و هر دو فوق ستاره، تیم های شان را به افتخارات متعددی رسانده اند.

باعث تاسف است که مسی و رونالدو به سال های پایانی فوتبال خود نزدیک می شوند. درست است که بازنشستگی آنها باعث تقسیم قدرت در فوتبال اروپا می شود، ولی لذت تماشای رقابت این دو بازیکن و بازی های آنها در هر هفته را نمی توان با چیز دیگری عوض کرد. هر دو بازیکن بدون جانشین هستند و بدون تردید، جایگزینی شان در آینده ای نزدیک، غیرممکن خواهد بود.»

گری لینه کر در همین رابطه گفت:« تا همین چند سال پیش، فوتبال انگلیس فاصله ای عظیم با تیم های اسپانیایی داشت؛ ولی حالا به لطف تزریق پول و غنای اقتصادی در لیگ جزیره، 5 تیم انگلیسی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حاضر هستند.

عصر کنونی، عصر مسی و رونالدو است با این حال هر دو به سال های پایانی فوتبال خود نزدیک می شوند و پس از بازنشستگی، پیش بینی می شود که فوتبال دنیا دچار خلا بزرگی شود.

جانشینی برای مسی و رونالدو پیدا نخواهد شد

با این حال هنوز هم رئال و بارسلونا دارای قدرت و جذبه ای فراتر هستند، چرا که رونالدو و مسی را در اختیار دارند. آنها اعتبار شان در حدی است که هر ستاره ای را می توانند جذب کنند، با این حال نمی توان از نقش مسی و رونالدو در سلطه شان بر فوتبال اروپا گذر کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *