بازگشت شمسایی به تیم ملی فوتسال + اجرای تئاتری با حضور جواد عزتی و مه‌ لقا باقری – مرجع وب فارسی

خبرآنلاین: وحید شمسایی دوباره برای تیم‌ملی فوتسال بازی خواهد کرد.

چند روز پیش، فالکائو کاچیتان تیم‌ملی فوتسال برزیل موفق شد که بالاخره رکورد وحید شمسایی را بزند و بهترین گلزن بازی‌های ملی در جهان شود
حتی درباره بازگشت شمسایی جلسه‌ای برگزار و مشخص شده که تیم‌ملی در ماه‌های اسفند و خرداد ماه چهار بازی دوستانه انجام خواهد داد که با حضور شمسایی و تلاش برای بدست آوردن دوباره رکورد آقای‌گلی جهان همراه می‌شود.

چند روز پیش، فالکائو کاچیتان تیم‌ملی فوتسال برزیل موفق شد که بالاخره رکورد وحید شمسایی را بزند و بهترین گلزن بازی‌های ملی در جهان شود. رکوردی که در اختیار وحید بود و با خداحافظی او در خطر شکسته شدن قرار گرفته بود.

در همین رابطه بعد از اتفاق به وجود آمده قرار است که شمسایی دوباره به تیم‌ملی فوتسال دعوت شود تا این رکورد را بار دیگر برای خودش و ایران کند.

خبرآنلاین: وحید شمسایی دوباره برای تیم‌ملی فوتسال بازی خواهد کرد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: نمایش «زندانی خیابان نفر دوم» به کارگردانی مه لقا باقری از روز جمعه 13 بهمن در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود
نمایش «زندانی خیابان دوم» با بازی مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی، جواد عزتی، امیر کاظمی و رویا میر علمی طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته از 13 بهمن‌ تا روز جمعه 18 اسفند اجرای عموم خود را ادامه می‌دهد.

خبرگزاری ایسنا: نمایش «زندانی خیابان نفر دوم» به کارگردانی مه لقا باقری از روز جمعه 13 بهمن در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.
دور جدید اجراهای این مجموعه با نمایش «زندانی خیابان دوم» به کارگردانی مه‌لقا باقری در سالن استاد سمندریان از روز جمعه 13 بهمن‌ماه ساعت 20:30 آغاز می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *