واران: فشار بر رئال مادرید زیاد است + کرانچار به تهران باز می‌گردد – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: رافائل واران بعد از تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته با لوانته اظهار داشت:متاسفیم چون یکسری کارها در تیم خوب پیش نرفتند
دراین مسابقه بواتنگ ۴۲ و پازینی ۸۹ برای لوانته،‌راموس ۱۱ و ایسکو ۸۱ برای رئال گل زدند.

واران در مورد شانس تیمش در لیگ قهرمانان اروپا نیز عنوان کرد:این بازی‌ها شرایط کاملا متفاوتی دارند.برای آن خودمان را خوب آماده می کنیم.اما قبل از آن هنوز یک بازی در لالیگا خواهیم داشت. کار سخت است هرچند که تیم ما نشان داده بر چنین شرایط فائق می‌آید.

واران در مورد اشتباهات زیاد دفاعی رئال نیز عنوان کرد:چند بار است که مرتکب اشتباه در دفاع می‌شویم.خوشبختانه می‌دانیم و باور داریم که با کار و تلاش،به دستاورد بهتری می‌رسیم.

خبرگزاری فارس: رافائل واران بعد از تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته با لوانته اظهار داشت:متاسفیم چون یکسری کارها در تیم خوب پیش نرفتند.اما به این حرف باور داریم که در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت.در مقطع کنونی فشار بر تیم زیاد است اما باید همچنان یکپارچه بمانیم.
——————-
خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان به صورت توافقی از این باشگاه جدا شد تا منصور ابراهیم‌زاده سرمربی این تیم شود
خبرگزاری فارس: زلاتکو کرانچار سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان به صورت توافقی از این باشگاه جدا شد تا منصور ابراهیم‌زاده سرمربی این تیم شود.
کرانچار بعد از ترک ایران راهی فرانسه شد تا چند روزی را در کنار دخترش حضور داشته باشد اما این مربی کروات طی روزهای آینده به تهران باز خواهد گشت.

کرانچار به احتمال فراوان تا نوروز 1397 در ایران حضور خواهد داشت.

این مربی برنامه‌های خود را هماهنگ کرده تا همراه با همسرش به ایرانگردی بپردازد و می‌خواهد از شهرهای مختلف کشورمان و جاذبه‌های توریسیتی آن دیدن کند.

کرانچار قصد دارد همراه با همسرش به تهران بیاید و حدود یک ماه در کشورمان باقی بماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *