مانه: مطمئن بودم به روزهای اوجم برمی‌گردم + ۵ بازیکن مصدوم الهلال پیش از دیدار با استقلال – مرجع وب فارسی

ورزش سه: سادیو مانه، ستاره لیورپول تاکید کرد که مطمئن بوده به روزهای اوج خود بازخواهد گشت.

مانه که در هفته های اخیر دچار افت شده بود و از روزهای اوج خود فاصله گرفته بود، در دیدار این هفته چمپیونزلیگ مقابل پورتو موفق شد 3 گل به ثمر برساند تا به چهارمین بازیکن تاریخ لیورپول تبدیل شود که در چمپیونزلیگ هت تریک می‌کند
ورزش سه: سادیو مانه، ستاره لیورپول تاکید کرد که مطمئن بوده به روزهای اوج خود بازخواهد گشت.
مانه که در هفته های اخیر دچار افت شده بود و از روزهای اوج خود فاصله گرفته بود، در دیدار این هفته چمپیونزلیگ مقابل پورتو موفق شد 3 گل به ثمر برساند تا به چهارمین بازیکن تاریخ لیورپول تبدیل شود که در چمپیونزلیگ هت تریک می‌کند. حال او از بازگشت به روزهای اوج فوتبالش ابراز خوشحالی کرد.

او گفت:” راستش را بخواهید، من خیلی خوشحالم که سه گل زده ام. برایم خیلی سخت بود ولی در فوتبال گاهی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهند. هیچگاهه به نحوه کمکم به تیم شکی نداشتم و هیچگاه نیز تلاش کردن در تمرینات را متوقف نمی‌کنم. همیشه سعی کرده ام در بازی هایم تناسب را حفظ کنم، حتی وقتی اوضاع خوب نیست زیرا این کار من است و باید انجامش دهم. فوتبال اینگونه است. نمی‌دانم چطور توصیفش کنم ولی ممکن است برای هر بازیکنی اتفاق بیفتد.”

——————-
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال الهلال عربستان فردا(شنبه) در رقابت‌های لیگ برتر این کشور مقابل الشباب قرار می گیرد و پس از این بازی سه شنبه آینده در مسقط به مصاف استقلال تهران خواهد رفت
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال الهلال عربستان فردا(شنبه) در رقابت‌های لیگ برتر این کشور مقابل الشباب قرار می گیرد و پس از این بازی سه شنبه آینده در مسقط به مصاف استقلال تهران خواهد رفت.
البته الهلال یاسر الشهرانی را نیز به خاطر محرومیت در ترکیب خود در دیدار با الشباب ندارد.

باشگاه الهلال ۵ بازیکن مصدومی که این تیم در دیدار با الشباب دارد را معرفی کرد که به شرح زیر است: عمر خربین، سلمان الفرج، کارلوس اردواردو، نواف العابد و عبدالله العطیف.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *