واکنش عجیب نصرتی به ادعای مهاجم سپاهان – مرجع وب فارسی

خبرگزاری مهر: هرچند دیدار تیم های سپاهان و نفت تهران روز گذشته در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر با نتیجه تساوی تمام شد، ولی این نتیجه تحت تاثیر درگیری و مصاحبه های ساسان انصاری مهاجم سپاهان و محمد نصرتی مدافع نفت قرار داشت
– کاری که ساسان انصاری می کرد فیرپلی نبود. اول بازی به او گفتم این کار را نکن. خوشبختانه داور مسابقه اوایل بازی این صحنه را دید. بازی ادامه پیدا کرد تا اواخر مسابقه که یکسری مشکلاتی پیش آمد که شما حتما دیده اید و بعد دروغهایی بود که انصاری گفته است.

خبرگزاری مهر: هرچند دیدار تیم های سپاهان و نفت تهران روز گذشته در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر با نتیجه تساوی تمام شد، ولی این نتیجه تحت تاثیر درگیری و مصاحبه های ساسان انصاری مهاجم سپاهان و محمد نصرتی مدافع نفت قرار داشت. انصاری گفته بود تنش به خاطر حرفهایی که نصرتی در بازی به او زده بود، می لرزد و نصرتی هم عنوان کرده بود ساسان انصاری را نمی شناسد.
* انصاری گفته بود تنش به خاطر حرف‌ها و الفاظی که شما در بازی استفاده کرده بودید، می لرزد.

* من دارم فیلم آن صحنه را می بینم. شما قشنگ به پای انصاری می زنید و این بازیکن به زمین می خورد.

* شما هم یک جورهایی تحقیرآمیز با او برخورد کردید؛ قبول دارید؟

– اصلا پایم به پایش نخورد. پایم کنار پای انصاری خورد. شما از دور صحنه را می بیند فکر می کنید به این بازیکن خورده ام. من اگر حتی پایم را کنار پایش بگذارم او تمارض می کند. انصاری می خواست توی مخ داور برود تا به من کارت بدهد. اینها یکسری تکنیک های مخرب فوتبال است که کارت بگیرم تا محافظه کار شوم. من بی تجربه نیستم. نزدیک به ۲۱ سال است فوتبال بازی می کنم. رونالدو، توتی و بالاک در تیم ملی فورواردهای مقابل من بوده اند. من یکسری نکات را می دانم.

نصرتی در گفتگویی که امروز با رادیو تهران داشت، به این درگیری پرداخت و پاسخهای عجیبی به ادعای ساسان انصاری و سئوالات برنامه تهران ورزشی داد:

– آفرین! انصاری یکسری کارها کرد که اگر یکبار بود دو بار بود گذشت می کردم. او چندبار کارش را تکرار کرد.

– مگر می شود؟ مگر می شود؟

– شما آن صحنه را از کل بازی در آورده اید. من هم این فیلم را دیده ام. یک صحنه دارم می دوم و انصاری هم در مسیر من قرار گرفته و پایم به پایش خورده است. اینها ریا کاری است. شما دیدید که انصاری در بازی با پرسپولیس هم چطورجلوی بیرانوند حرکت کرد. من هم باید فیلم مسابقه را نگاه کنم و برای شما صحنه در بیاورم! او چند بار مرا با آرنج زده است.

– نظر شما محترم است ولی شما فقط یک صحنه را دیده اید. صحنه ای که ایشان مرا اول بازی می گیرد، چرا به آن اشاره نمی شود؟

* پس برای همین به انصاری گفتید در حدی نیست که جوابش را بدهید و او را نشناختید؟

* درباره درگیری با ساسان انصاری در بازی روز گذشته توضیح می دهید؟

– می دانید چرا تحقیر آمیز برخورد کردم؟ (کمی مکث می کند) من فنی صحبت کردم. دلیلش این است که اگر ایشان یک یا دوبار کاری را بکند مشکلی ندارد ولی وقتی سه یا چهار بار تکرارش کند، این اصول ناجوانمردی است که برای گلزنی یکسری کارها بکنیم و خطاهای نامردی انجام بدهیم. این اتفاق مسبوق به سابقه بود و آن مصاحبه را کردم.

* اما فیلم صحنه ای از بازی منتشر شده است که شما از پشت پای انصاری را می زنید؟

* شما در فوتبال ایران به عنوان یک بازیکن با اخلاق شناخته می شدید و این انتظار می رفت که باوجود این حواشی، مراعات بازیکن حریف را بکنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *