مرگ دختر ۱۶ ساله پس از خوردن غذا در جشنواره + اولین سلفی با خرید جدید استقلال – مرجع وب فارسی

خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: در پی مرگ یک دختر دانش آموز دبیرستانی در شوش پرونده ای تشکیل شده و حادثه به صورت ویژه در دست پیگیری قضایی است

نظری ضمن ابراز همدردی با خانواده این دانش آموز بیان داشت: پس از دریافت نتیجه کالبد شکافی و آزمایش سم شناسی و روشن شدن علت تامه مرگ در صورتیکه مشخص شود در درمان این دانش آموز قصور پزشکی صورت گرفته و یا مسمومیت وی ناشی از مصرف مواد غذایی در جشنواره پخت غذا در دبیرستان محل تحصیل وی بوده با مقصر یا مقصران مرگ وی برخورد قانونی می شود.

خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: در پی مرگ یک دختر دانش آموز دبیرستانی در شوش پرونده ای تشکیل شده و حادثه به صورت ویژه در دست پیگیری قضایی است.

وی اظهار داشت: دانش آموز مذکور 15بهمن ماه به علت تهوع به بیمارستان نظام مافی شوش مراجعه کرده و پس از مداوا راهی منزل شده اما بعد از ساعاتی دوباره دچار تهوع شدید شده و برای بار دوم به بیمارستان نظام مافی منتقل شده است که در بیمارستان فوت می کند.

مصطفی نظری چهارشنبه شب افزود: طبق بررسی به عمل آمده پرونده تشکیل شده از سوی کلانتری 11 شهر شوش این دختر 16 ساله که در مقطع دوم متوسطه در دبیرستان دخترانه شاهد ایثار شوش تحصیل می کرد 14بهمن از جشنواره غذایی محل تحصیل خود مقداری مواد غذایی خریداری کرده است.

دادستان شوش افزود: پس از این حادثه جسد دختر دانش آموز به منظور مشخص شدن علت مرگ برای کالبد شکافی و آزمایش سم شناسی به پزشکی قانونی خوزستان در اهواز منتقل شده است.

——————-

ورزش سه: بویان، هافبک مقدونیه ای  امروز نامش در لیست  18 نفره استقلال قرار ندارد و به همین دلیل از روی سکوهای آزادی بازی تیمش برابر سپیدرود را تماشا می کند
پیش از شروع بازی هواداران استقلال استقبال گرمی از بویان داشتند و با او روی سکوهای آزادی عکس یادگاری گرفتند تا به این شکل به هافبک جدید تیم شان خوشامد بگویند.

ورزش سه: بویان، هافبک مقدونیه ای  امروز نامش در لیست  18 نفره استقلال قرار ندارد و به همین دلیل از روی سکوهای آزادی بازی تیمش برابر سپیدرود را تماشا می کند.

مامه تیام دیگر خرید استقلال هم امروز نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار دارد و این شانس را دارد دقایقی برای تیمش بازی کند.

اولین سلفی با خرید جدید استقلال

اولین سلفی با خرید جدید استقلال

اولین سلفی با خرید جدید استقلال

اولین سلفی با خرید جدید استقلال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *