بهترین بازیکن بلژیکی شاغل در لیگ‌های خارجی + بازگشت هافبک مصدوم رئال مادرید به میادین – مرجع وب فارسی

ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی به عنوان بهترین بازیکن بلژیکی شاغل در لیگ‌های خارج از بلژیک انتخاب شد.

هازارد با کسب 326 رای توانست این عنوان را از آن خود کند و این در حالیست که کوین دی بروین تنها 11 رای کمتر از او کسب کرد و دنیس مرتنس 56 رای کمتر به دست آورد و در رده سوم قرار گرفت و روملو لوکاکو در رده چهارم قرار گرفت
ورزش سه: ادن هازارد، ستاره چلسی به عنوان بهترین بازیکن بلژیکی شاغل در لیگ‌های خارج از بلژیک انتخاب شد.

هازارد با کسب 326 رای توانست این عنوان را از آن خود کند و این در حالیست که کوین دی بروین تنها 11 رای کمتر از او کسب کرد و دنیس مرتنس 56 رای کمتر به دست آورد و در رده سوم قرار گرفت و روملو لوکاکو در رده چهارم قرار گرفت.

مرتنس نیز در تمجید از هازارد گفت:” هازارد سال خیلی خوبی پشت سر گذاشت. گل‌های زیادی نیز به ثمر رساند. من هم به او رای می‌دهم، زیرا در پستی بازی کرد که حتی پستش نبود. او مهاجم نیست.”

هازارد پس از دریافت این عنوان گفت:” این اولین جایزه ای بود که در بلژیک گرفتم و قطعا آخرین نخواهد بود.”

——————-
ورزش سه: دنی سبایوس، هافبک جوان رئال مادرید احتمالا به زودی شرایط بازی کردن را پیدا خواهد کرد.

 دنی سبایوس که در تابستان امسال با سر و صدای فراوان و علیرغم تمایل شدید بارسلونا راهی برنابئو شد، در فصل جاری فرصت چندانی برای درخشش در ترکیب کهکشانی ها پیدا نکرده و دیدارهای اخیر این تیم را به علت مصدومیت از دست داده است
اما اخبار حاکی از آن است که سبایوس طی 2 روز اخیر بدون هیچ مشکلی در تمرینات با توپ در کمپ تمرینی رئال مادرید شرکت کرده و به نظر می رسد آسیب دیدگی او به طور کامل بر طرف شده است.

 دنی سبایوس که در تابستان امسال با سر و صدای فراوان و علیرغم تمایل شدید بارسلونا راهی برنابئو شد، در فصل جاری فرصت چندانی برای درخشش در ترکیب کهکشانی ها پیدا نکرده و دیدارهای اخیر این تیم را به علت مصدومیت از دست داده است.

البته باز هم بعید است او قادر به بازی کردن در دیدار بعدی لالیگایی رئال مادرید برابر سوسیداد باشد؛ اما در ادامه فصل و در صورت صلاحدید زیدان، سبایوس می تواند به رئال مادرید کمک کند.

ورزش سه: دنی سبایوس، هافبک جوان رئال مادرید احتمالا به زودی شرایط بازی کردن را پیدا خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *