تبلیغات بیشتری به استوری های اینستاگرام می آیند – دیجیاتو + ماکرون به روسیه می‌رود – مرجع وب فارسی

اگر صفحه رسمی اینستاگرام را در این اپلیکیشن دنبال می کنید، احتمالا متوجه نمایش تبلیغات در استوری های آن شده اید
تا امروز، اینستاگرام به حساب های تجاری اجازه پست فقط یک عکس یا ویدیو را در استوری ها می داد اما ظاهرا این رویه قرار است که در آینده دستخوش تغییراتی شود.

اگر چه این موضوع می تواند به عنوان موفقیتی بزرگ برای کسب و کارها تلقی شود، اما نکته اینجاست که آن ها هنوز هم به ارسال ۳ استوری محدود هستند و این در حالیست که کاربران معمولی برای این کار محدودیتی ندارند.

در هر صورت، نکته امیدوارکننده اینجاست که کاربران همچنان می توانند مثل گذشته با سوایپ از تماشای این استوری ها گذر کنند.

به گزارش وبلاگ اینستاگرام، از این پس تبلیغات در استوری ها دیگر محدود به یک اسلاید نخواهند بود و کسب و کارها می توانند سه اسلاید (عکس یا ویدیو) را پشت سر هم در استوری خود به اشتراک بگذارند.

اگر صفحه رسمی اینستاگرام را در این اپلیکیشن دنبال می کنید، احتمالا متوجه نمایش تبلیغات در استوری های آن شده اید. خوشبختانه این تبلیغات برای تماشا اجباری نیستند و می توانید با یک سوایپ ساده از آن ها گذر کنید.

سوزان رز، مدیر بازاریابی محصولات اینستاگرام عقیده دارد که افزایش تعداد استوری ها برای کسب و کارها می تواند تعامل میان آن ها و کاربران را افزایش داده و برای هر دو دسته منافعی به همراه داشته باشد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سفیر فرانسه در روسیه گفت که امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور احتمالا اواخر ماه می به مسکو سفر خواهد کرد
به گفته وی رئیس جمهور فرانسه قصد دارد تا امسال در این مجمع که به صورت سنتی در پایتخت فرهنگی روسیه برگزار می‌شود،‌ شرکت کند و به همین منظور امکان دارد تا به مسکو نیز برود.

خبرگزاری ایسنا: سفیر فرانسه در روسیه گفت که امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور احتمالا اواخر ماه می به مسکو سفر خواهد کرد.
سیلوی برمان، سفیر فرانسه در روسیه اعلام کرد که ممکن است امانوئل ماکرون برای شرکت در مجمع اقتصادی سن پترزبورگ که در تاریخ 24 تا 26 ماه می برگزار می‌شود به مسکو سفر کند.

در اواخر سال 2017 امانوئل ماکرون دعوت ولادیمیر پوتین همتای روسی خود برای سفر به روسیه را قبول کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *