ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به مهران + 15 کشته و مجروح در 2 تصادف – مرجع وب فارسی

خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چزابه، اظهار داشت: در حال حاضر در هر دو مسیر رفت و برگشت ایلام ـ مهران، ترافیک پرحجم و روان را شاهد هستیم
وی با اعلام این خبر که خوشبختانه در مرزهای سه گانه گره ترافیکی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در برخی محورهای کرمانشاه شاهد بارش باران هستیم که این امر موجب لغزندگی جاده شده و می‌طلبد رانندگان با دقت و سرعت مطمئنه به رانندگی بپردازند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در محور دهلران ـ مهران روان است؛ همچنین ترافیک در محورهای حمیل ـ اسلام‌آباد، سوسنگرد ـ چزابه و خرمشهر ـ شلمچه در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم و روان مشاهده می‌شود.

خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای سه گانه مهران، شلمچه و چزابه، اظهار داشت: در حال حاضر در هر دو مسیر رفت و برگشت ایلام ـ مهران، ترافیک پرحجم و روان را شاهد هستیم.
——————-
خبرگزاری ایسنا: مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد تصادف دو دستگاه خودروی سانتافه و هیوندا اظهار کرد: این حادثه در محور سوسنگرد- دهلاویه در روستای آزادی رخ داد که ساعت ۱۸:۳۰ به اورژانس اعلام شد و شش آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: این حادثه تاکنون ۸ مصدوم داشت که به مراکز درمانی منتقل شدند و همچنین دو نفر فوت کردند.

وی به حادثه دیگری در جاده جیرده در رشت اشاره کرد و گفت: در این منطقه نیز یک دستگاه پراید با یک کامیون برخورد کرد و در پی این حادثه ۵ نفر مصدوم شدند و یک نفر فوت کرد.

خبرگزاری ایسنا: مجتبی خالدی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد تصادف دو دستگاه خودروی سانتافه و هیوندا اظهار کرد: این حادثه در محور سوسنگرد- دهلاویه در روستای آزادی رخ داد که ساعت ۱۸:۳۰ به اورژانس اعلام شد و شش آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *