جهانبخش: با رضا، کُری مِلویی داشتیم – مرجع وب فارسی

خبر ورزشی: علیرضا جهانبخش بدون تردید ستاره اول تیم آلکمار است؛ بازیکنی که در رقابت‌های فصل جاری لیگ هلند موفق شده با سه گل و هفت پاس گل آماری بسیار جالب توجه از خود بر جای بگذارد
با رضا پیراهن‌های‌مان را عوض کردیم

قبل از بازی کلی با رضا حرف زده، شوخی کردیم و برای هم کری ملویی خواندیم. رضا گفت برای بازی آماده‌ای و مشکلی نداری؟ او می‌گفت ما می‌بریم و از این جور حرف‌ها، کری‌هایی که البته همراه با احترام بود.

از ویلم تیلبورگ عقب افتادیم اما برگشتیم

مسلماً این موضوع خیلی برای یک بازیکن لذتبخش است که بیشترین حضور را در تیم منتخب هفته داشته باشد و نماینده شایسته‌ای برای کشورش در لیگ هلند باشد. مطمئناً تمام تلاشم را انجام می‌دهم که تا پایان لیگ هلند بهترین باشم.

فصل قبل شرایط‌مان طوری نشده بود که در پایان بازی با هم صحبت و پیراهن‌های‌مان را عوض کنیم اما بعد از بازی من به سمت رضا رفتم و بعد از صحبت با او پیراهن‌های‌مان را با هم عوض کردیم.

خوشحالم که در دیدار مقابل تیم هیرنووین هم گل زدم و یک پاس گل خوب هم برای هم‌تیمی‌ام مهیا ساختم. تیم قوچان‌نژاد در دیدار مقابل تیم ما فقط یک موقعیت نصفه و نیمه داشت که از روی آن به گل رسید، این در حالی بود که تیم ما تیم برتر میدان بود و موفق شد به گل رسیده و با پیروزی دو بر یک به پیروزی ارزشمندی مقابل هیرنووین برسد.

در چهار، پنج بازی خوب نتیجه گرفته بودیم بنابراین در دیدار خانگی مقابل ویلم تیلبورگ پیروزی و کسب سه امتیاز برای تیم ما خیلی مهم بود تا به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شویم. در این دیدار یک گل از تیم میزبان عقب افتادیم اما با تلاش زیاد گل خورده را جبران و با زدن گل دوم و سوم، پیروزی خوب سه بر یک را کسب کردیم.

در حال حاضر به رده سوم جدول صعود کردیم و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به آژاکس تیم سوم جدول هستیم. در واقع تیم ما و آژاکس در امتیاز ۲۲ برابر هستند هر چند که آژاکس یک بازی کمتر هم نسبت به تیم ما دارد.

در دیدار بعدی در خارج از خانه بازی سختی پیش رو داریم اما به جهت ماندن در جمع تیم‌های بالای جدولی حتماً تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را مقابل رودا کرکراد بگیریم.

سرمربی از من تعریف کرد

بعد از بازی رضا قوچان‌نژاد پیروزی تیم‌مان را به من تبریک گفت و پیروزی را حق تیم ما دانست. رابطه‌ام با رضا گوچی خیلی خوب است و رضا هم خیلی واقع‌بینانه گفت تیم برتر میدان آلکمار بوده و پیروزی را حق تیم ما دانست و از نمایش من ابراز رضایت کرد.

آمارم را رؤیایی نمی‌دانم ولی آن را منطقی می‌دانم هر چند که اگر بازیکنان تیم‌مان بهتر از پاس‌های گلم استفاده می‌کردند آمار پاس گل‌هایم در آلکمار الان دو رقمی بود و با وجود آن که کمی از خط حمله دور بودم آمار سه گل در ۹ بازی برای من قابل قبول بوده است.

قبل از بازی کری ملویی با هم داشتیم

بازی‌های دشواری پیش رو داریم

سرمربی هیچ تیمی به بازیکنش به طور مستقیم نمی‌گوید تو بهترین بازیکن تیم من هستی اما سرمربی ما بعد از بازی آخر کلی از بازی من تعریف کرد و از تأثیرگذاری‌ام گفت و از عملکردم ابراز رضایت داشت.

شرایط‌مان در لیگ هلند به لحاظ امتیازی بسیار خوب است هر چند که بازی‌های سختی را پیش رو داریم اما امسال تجربه فصل قبل را تکرار نمی‌کنیم و سرنوشت‌مان را به قهرمانی در جام حذفی گره نمی‌زنیم. امسال مطمئناً در لیگ هلند هم بهترین نتایج را می‌گیریم و از آن‌جا که در یورولیگ هم نیستیم با بیشترین تمرکز در لیگ و جام حذفی دنبال سهمیه هستیم.

برای خودم همیشه پاس گل جالب‌تر بوده

از آمارم رضایت دارم

بازی سختی با رودا پیش رو داریم

با جهانبخش گفت‌وگویی اختصاصی انجام دادیم که در ادامه صحبت‌های او را می‌خوانید.

خبر ورزشی: علیرضا جهانبخش بدون تردید ستاره اول تیم آلکمار است؛ بازیکنی که در رقابت‌های فصل جاری لیگ هلند موفق شده با سه گل و هفت پاس گل آماری بسیار جالب توجه از خود بر جای بگذارد.

تیم هیرنووین فقط یک موقعیت گل داشت

خوشحالم که نمرات بالایی می‌گیرم

خیلی خوب تا سوم جدول بالا آمدیم

برای خودم همیشه پاس گل خیلی قشنگ‌تر و جالب‌تر بوده است. خدا را شکر در ۹ بازی که برای تیمم بازی کردم موفق شدم آمار سه گل و ۷ پاس گل را از خودم بر جای بگذارم. البته من فقط در ۹ بازی حضور داشتم و در یک دیدار تیم‌مان به خاطر حضور در تیم ملی غایب بودم.

رضا واقع‌بینانه با من حرف زد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *